Zobacz kanał RSS

Mastercook

Zmieścisz się z całą rodziną!

Oceń wpis
przez w dniu 08-02-2012 o 12:31 (4354 Odsłon)
W domach, w których codziennie wyrasta prawdziwa góra zabrudzonych ubrań, ekonomiczne i szybkie pranie jest na wagę złota! A jeśli do tego jeszcze uda się je zrobić za jednym zamachem, to zamiast domowymi obowiązkami, będziemy mogli zająć się przyjemnościami w gronie najbliższych. Na rynku właśnie pojawiła się nowa, dziewięciokilowa pralka marki Mastercook, uwzględniająca potrzeby aktywnych rodzin. PFD-1439ET, to najlepszy przyjaciel każdego domu, a zwłaszcza takiego, który ma wielu mieszkańców!

Najnowsza, ładowana od frontu pralka marki Mastercook ma zwiększoną pojemność - aż 9 kg wsadu, przy zachowaniu doskonałych parametrów ? klasy A++. Oznacza to, że PFD-1439ET nie tylko zmieści znacznie większą ilość rzeczy, niż modele o standardowej pojemności 5-6 kg, ale też zagwarantuje znakomitą jakość prania i niskie koszty eksploatacji. System Opti A45 min sprawia, że model PFD-1439ET skutecznie dopiera do czysta już w trzy kwadranse, zmniejszając zużycie wody i energii. Jeszcze większej oszczędności służy innowacyjny system Ecotermic, dający możliwość podłączenia urządzenia do ciepłej lub zimnej wody. Dzięki niemu PFD-1439ET samodzielnie rozpoznaje temperaturę wody i automatycznie dostosowuje zużycie wody, energii oraz czas prania. Dzięki zastosowaniu najnowszego systemu rozpoznawania wielkości załadunku, pranie mniejszych porcji jest równie oszczędne, jak w pralkach o mniejszych pojemnościach. Jednakże w przeciwieństwie do nich model PFD-1439ET umożliwia sprawne i szybkie czyszczenie koców, kołder czy całego kosza bielizny bez potrzeby uporczywego prania na raty!

Model PFD-1439ET został również wyposażony w opcję skrócenia czasu prania nawet o 40%, dogodną w przypadku nieprzewidzianych sytuacji oraz praktyczną funkcję zapamiętywania najczęściej używanych programów - Memo Active. Do tego wyjątkowo duży otwór załadunkowy i pochylony bęben zapewniają wygodny dostęp do wnętrza pralki i zwiększają komfort jej obsługi tak, że również w przypadku licznej rodziny pranie przestaje być kłopotliwe.

Więcej informacji na www.mastercook.pl
Załączone miniatury Załączone miniatury blog/mastercook-4519/attachments/93-zmiescisz-sie-z-cala-rodzina-pfd-1439-et_panel.jpg   blog/mastercook-4519/attachments/94-zmiescisz-sie-z-cala-rodzina-pfd-1439et.jpg  
Tagi: pralka Dodaj / edytuj tagi
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:25.