Zobacz kanał RSS

Candy

Jaka będzie kuchnia przyszłości

Oceń wpis
przez w dniu 07-05-2012 o 16:13 (3807 Odsłon)
Urządzenia AGD sterowane na odległość za pomocą tabletów, a nawet reagujące na komendy głosowe i ruch - tak będzie wyglądać kuchnia w niedalekiej przyszłości. Inteligentne rozwiązania kuchni jutra można było zobaczyć na ekspozycji marek Candy i Hoover podczas Międzynarodowych Targów Mebli Kuchennych w Mediolanie.

Mediolańskie targi Eurocucina to jedno z najważniejszych wydarzeń prezentujących światowe trendy w urządzaniu wnętrz kuchennych. Obok ekspozycji producentów mebli oraz dodatków kuchennych, ważnym elementem targów była ?Technologia FTK do kuchni?, poświęcona urządzeniom AGD do zabudowy. W tej części wystawy prezentowane były nie tylko nowości produktowe ale również prototypy i projekty urządzeń, pozwalające zwiedzającym przenieść się w czasie do przyszłości.

Uwagę uczestników targów na stoisku marki Hoover przyciągały urządzenia, wykorzystujące technologię nowoczesnej komunikacji mobilnej. Dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi, piekarnik czy zmywarkę będzie można programować zdalnie, np. za pomocą tabletu. Marka Candy poszła jeszcze o krok dalej w zmniejszeniu dystansu między urządzeniem a użytkownikiem. Zaprezentowała prototyp piekarnika ?U Motion?, który reaguje na polecenia słowne i gesty.

Dla osób, które cenią perfekcję oraz walory zdrowotne przygotowywanej żywności ciekawym rozwiązaniem były zaprezentowane przez Hoovera piekarniki parowe z innowacyjnym systemem ultradźwiękowym. Opatentowana technologia umożliwia właściwy rozkład pary i tym samym równomierne gotowanie potraw. Pod względem designu uwagę przyciągały płaskie okapy przypominające telewizory LCD oraz płyty gazowe z masywną koroną rusztów.

Tegoroczne targi w Mediolanie pokazały bardzo wyraźnie, jak ważnym aspektem życia dla współczesnego człowieka jest komunikacja. Futurystyczne wizje rodem z powieści science fiction na naszych oczach stają się rzeczywistością. I tylko kwestią czasu pozostaje, gdy będziemy mogli porozmawiać z piekarnikiem czy lodówką.

Więcej informacji o firmie
Firma Candy Hoover Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy Candy, czołowego producenta i dostawcy urządzeń AGD, które na rynku polskim występują pod markami Hoover i Candy. W ofercie firmy znajdują się urządzenia wolnostojące, urządzenia do zabudowy oraz odkurzacze. Najważniejsze atuty firmy to otwartość na najnowsze technologie, dbałość o atrakcyjny design produktów oraz zachowanie wartości ekologicznych. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: [url=http://www.candy.pl]CANDY - wie jak to robić[/url] i [url=http://www.hoover.pl]www.hoover.pl[/url].

[ATTACH=CONFIG]150[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]151[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]152[/ATTACH]
Załączone miniatury Załączone miniatury blog/candy-4722/attachments/150-jaka-bedzie-kuchnia-przyszlosci-fot_hoover_eurocucina_2012.jpg   blog/candy-4722/attachments/151-jaka-bedzie-kuchnia-przyszlosci-fot_candy_eurocucina_2012.jpg   blog/candy-4722/attachments/152-jaka-bedzie-kuchnia-przyszlosci-fot_candy_eurocucina_2012-piekarniki.jpg  

Komentarzy

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright © 2018 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.